Median Müzik Edisyon Ltd. Şti.

Caddebostan Mah. Bağdat Cad. No: 270, Kat: 2, Daire:8 34728 Kadıköy/Istanbul

tel: 0 212 252 53 51
fax: 0 212 252 53 76
e-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 

GIDA SEKTÖRÜNÜN ÖNEMİ

“Ancak âşık olmayan birisi akşama ne yiyeceğini düşünebilir!”

(diyelim ki atasözü)

GDO’lusu bile zararsız olan, azı da çoğu da yararlı olup obeziteye yol açmayan yegâne besindir. Helali de haramı da, kim olduğuna bakmaksızın herkese iyi gelir. Mihrabı da minberi de her yöndür. Fanilerle tanrıları aynı masada buluşturur. Kapı ziline oynayanların devası, intihara meyyallerin başucu kitabıdır. İntiharın da intihardan caymanın da; olduğunuz yere çakılmanın da, olduğunuz yerden fırlamanın da en güzel vesilesidir.

Üç telli kırık sazdan elektronik fırlamalıklara bize bizi anlatan, bizi kendimize çağıran, ne olduğumuz kadar ne olmadığımızı da sessizce ya da gürültüyle kulağımıza fısıldayandır. Hülasa, İç sesimizi bize tercüme eder, kendi kendimizle hasbi halin kapısını aralar.

İnsan olmanın kirini pasını siler süpürür. (Bir nevi detoks desek de olur)

O her yerdedir, istemesek de bir yerlerden sızıp bizi bulur. Gözümüzü kapatabiliriz ama kulağımızı asla. Seçme hakkımız bir kulaklık uzaklıktadır. (Yaşasın teknoloji!)

Tüm bu nedenlerle, klişe gibi görünse de, hakikaten “müzik ruhun gıdasıdır –hatta bizzat kendisidir” ve biz bu sektörün mutfağında çalışmaktan tarifsiz mutluyuz, hem üretenler hem tüketenler adına. Pan utandırmasın!

 

Median Müzik Edisyon Ltd. Şti.
Caddebostan Mah. Bağdat Cad.
No: 270, Kat: 2, Daire:8 34728
Kadıköy/Istanbul

Telefon: 0 212 252 53 51
Fax: 0 212 252 53 76
e-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.